Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

Integrované rukavičky

Jak jistě víte, velkým problémem dětí s atopickým ekzémem je nekontrolované škrábání během noci. Nevyspí se dítě, ani Vy. Proti tomuto problému lze jen těžko bojovat, ale určitého zmírnění podráždění lze dosáhnout díky integrovaným rukavičkám na pyžamu.

Většina oblečení pro atopiky značky CleverTex® má rukavičky pevně spojené s rukávy, přičemž je možnost ruce vytáhnout. To oceníte zejména při hraní před spaním apod. Otvor je zabezpečen dvěma pevnými patenty, které zamezí samovolnému uvolnění ručiček.

Díky antiseptickému účinku nedojde k rozsáhlejší infekci a zanášení ran.

rukavicka

Dvojitá vrstva

dvojitá vrstva nákres

Škrábáním lze snadno látku prodřít. Ne však v případě, pokud je vrstva dvojitá. Nejen, že se již neprodře, ale zároveň výrazně zmírní poškrábání nehty.

Body s rukavičkami    Overal    Triko na spaní (pyžamo)

foto sara

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.