Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

Praní a údržba

Tento výrobek nové generace magnetoterapeutických pomůcek – hybridních kompozitů, využívá permanentní magnet a multifunkční textilie k úlevě od chronické bolesti. Permanentní magnet použitý v tomto výrobku se vyznačuje působením permanentního magnetického pole s intenzitou až 5000 Gaussů. Aby nedošlo k porušení magnetizace je zapotřebí specifického zacházení s magnetoterapeutickými pásky. Je tedy nezbytné držet se následujících pravidel:

1) Magnetoterapeutické pásky nevystavujte vyšším teplotám – nad 40° C – hrozí demagnetizace.
2) Vyvarujte se ovlivnění pásků cizími zdroji magnetického nebo elektromagnetického pole – hrozí demagnetizace.

Doporučujeme pouze velmi šetrné a krátkodobé praní v ruce při maximální teplotě vodní lázně 40°C v běžných pracích prostředcích, nejvhodnější jsou tekuté prací prostředky s ohledem na jejich snadnou rozpustnost. Nepoužívejte změkčovadla či jiná aditiva (aviváž). Vyvarujte se použití prášků s bělícím účinkem. Výrobek nelze sušit v sušičce, sušte jej v závěsu nebo případně rozložený na rovné ploše. Žehlení ani chemické čištění se nedoporučuje.

prací symboly 

Z magnetoterapeutických pásků jsme odstranili textilní etiketu, aby nedráždila kůži.
Příbalový leták, který dostanete s výrobkem, si prosím pečlivě uschovejte.  

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.