Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

Z našeho Magazínu
Otevřít Magazín
09.03.2020
Před dvěma lety polárníci z Masarykovy univerzity během expedice v Antarktidě s úspěchem otestovali naše termoregulační spodní prádlo CleverTex Merino a termoizolační spodní prádlo CleverTex Viloft. Tyto výrobky, které získaly právo používat ochrannou známku „Testováno v Antarktidě“, se mezi polárníky těší velké oblibě, jak je vidět na snímcích z letošní expedice. Prádlo Clevertex jim opět výborně posloužilo.
více
20.02.2020

Naše termoregulační spodní prádlo CleverTex® Merino a termoizolační spodní prádlo CleverTex® Viloft® bylo s úspěchem otestováno polárníky z Masarykovy univerzity během expedice v Antarktidě v roce 2017. Oba výrobky se mezi polárníky těší velké oblibě, jak je vidět na snímcích z letošní expedice. Prádlo Clevertex® jim opět výborně posloužilo.

Antarktida 02.2020

Rovněž členové KČT ověřili naše prádlo v náročných podmínkách při zimních přejezdech a při zimních tábořeních v českých i zahraničních horských oblastech a doporučují ho všem svým členům.

Certifikát KČT

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.