Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

O nás

Poslání

Vytvářet hodnotné a praktické textilní aplikace, které jsou přímou reakcí na aktuální potřeby společnosti i jednotlivců. To vše s důrazem na kvalitu produktu, vstřícnost vůči zákazníkům a oboustrannou spokojenost. Podpora českého textilního průmyslu se snahou soustředit většinovou část výrobních aktivit na území České republiky.

"Značka CleverTex® reprezentuje funkční textilní výrobky s vysokou přidanou hodnotou.
Do našich výrobků vkládáme nové a svým způsobem unikátní funkční vlastnosti nad rámec očekávání našich zákazníků."

Vize

Rozvoj technologií a zejména elektroniky v posledních letech ukazuje jasný směr do budoucnosti. Od módy přes různé funkční vlastnosti se snažíme význam oblékání posunout na vyšší úroveň. Značka CleverTex® se ubírá směrem speciálních, ochranných a funkčních textilií, ve kterém staví na pevných základech vlastního výzkumu a vývoje společnosti VÚB a.s. Budujeme dlouhodobé a oboustranně prospěšné vztahy s partnery i zákazníky. Nebráníme se novým nápadům a ideám, které mohou zpočátku znít jako utopie. Chceme, aby značka CleverTex® byla vnímána jako inovace ve světě funkčního textilu.

Společnost VÚB a.s. a historie

S výrobky značky CleverTex® jste se mohli setkat poprvé v roce 2010, kdy byla zaregistrována jako ochranná známka. Majitelem značky je akciová společnost VÚB a.s., která na východě Čech v Ústí nad Orlicí podniká již od roku 1949. Základy pro vznik značky se však začaly psát až v 21. století, když se úspěšně realizovaly první výzkumné projekty v oblasti výzkumu a vývoje speciálních textilií.

Tyto první výstupy projektů poskytly hrubý základ dnešnímu portfoliu produktů, mezi které se řadí zejména antistatické ESD oděvy do elektrotechnického průmyslu a nehořlavé funkční prádlo pro Hasičské záchranné sbory a zásahové policejní jednotky České republiky. Jsme přesvědčeni, že za rozvojem značky stojí zejména úzký vztah s našimi zákazníky a budování dlouhodobých vztahů.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.