Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

Výběr z produktů
Prokop - Triko dlouhý rukáv

Prokop - Triko dlouhý rukáv

Nehořlavé funkční prádlo pod zásahový oděv. Vhodné pro profesionální i dobrovolné hasiče.
cena na dotaz
Více o produktu

Společnost VÚB a.s. se v rámci textilní výroby specializuje na nehořlavé textilie, které jsou základem pro nehořlavé funkční prádlo pro hasiče. Výsledné výrobky jsou určeny pod svrchní nehořlavé hasičské oblečení. Nehořlavé textilie a spodní prádlo CleverTex® splňují náročné laboratorní testování podle příslušných norem. Funkční vlastnosti nehořlavých textilií CleverTex® jsou trvalé, nejsou ovlivněny opotřebením ani opakovaným praním a sušením. Nehořlavé textilie se při působení tepla netaví a nemůžou tak způsobit poranění kůže.

Nehořlavé oděvy

Svrchní nehořlavé oděvy tvoří primární bariéru a zajišťují spolehlivou ochranu proti ohni a teplu. Nehořlavé oděvy se uplatňují všude tam, kde je nebezpečí působení ohně a tepla - nejčastěji nehořlavé oděvy používají osoby působící ve státní správě (hasiči, armáda, policie) a průmyslu (ropném, chemickém a dalším). Jako sekundární ochranu pod nehořlavé oděvy doporučujeme použít nehořlavé funkční prádlo CleverTex®.

Funkční prádlo pro hasiče

Nabízíme kvalitní funkční prádlo pro hasiče v několika variantách. Nehořlavé funkční prádlo CleverTex® slouží jako sekundární tepelná bariéra. Společně s ochranným oděvem poskytuje nehořlavé funkční prádlo optimální ochranu v extrémních podmínkách. Speciální funkční prádlo je určeno pod hasičské oblečení. Nehořlavé funkční prádlo splňuje také zkoušky fyziologického komfortu.

Hasičské oblečení a prádlo CleverTex®

Hasičské oblečení je důležitým ochranným oděvem pro profesionální, dobrovolné i podnikové hasiče. Pro zvýšenou bezpečnost hasiče je důležité nosit pod hasičské oblečení vhodné nehořlavé spodní prádlo. Ideálním řešením pod hasičské oblečení je funkční prádlo CleverTex®. Vhodně doplňuje zásahový oděv a hasičské oblečení se díky tomu stává optimální ochranou v extrémních podmínkách.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.