Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

Z našeho Magazínu
Otevřít Magazín
Prohlédněte si náš nový katalog. V klidu si vyberte z naší široké a komplexní nabídky certifikovaných ESD oděvů značky CleverTex®.
více

V rámci vývoje, výroby, marketingu a prodeje speciálních textilních výrobků se společnost VÚB a.s. specializuje na antistatické a ESD ochranné oděvy a vybavení. Můžeme nabídnout ESD oblečení naší vlastní výroby. V případě vašeho zájmu jsme schopni zajistit i dodávku ESD obuvi a antistatických rukavic. Antistatické oblečení a ESD vybavení se nejčastěji používá v elektrotechnickém průmyslu. Oblečení je vyrobeno z materiálů, které zabraňují hromadění náboje a minimalizují riziko elektrostatického výboje, který může způsobit poškození citlivých součástek. Tímto způsobem může naše antistatické ochranné oblečení zvýšit kvalitu Vaší výroby.

ESD vybavení

Nabízíme Vám ESD vybavení vyrobené ze speciálních materiálů, které zabraňují elektrostatickému výboji. Náš sortiment zahrnuje vysoce kvalitní antistatické oblečení, stejně jako ESD obuv a antistatické rukavice. 

ESD ochranné oděvy 

Naše nabídka zahrnuje nejpoužívanější typy oděvů, které jsou navrženy s ohledem na individuální požadavky zákazníků. Antistatické ESD oděvy CleverTex® a další ESD vybavení je vyrobeno ze speciálních přízí se správným podílem vláken potažených uhlíkem. Funkční vlastnosti našich ESD oděvů jsou testovány a certifikovány akreditovanými laboratořemi a zcela splňují požadavky příslušné evropské normy EN 61340-5-1. Naše nabídka zahrnuje trička, polokošile, mikiny, bundy, vesty, pláště a kalhoty.

ESD obuv

V případě Vašeho zájmu jsme schopni zajistit dodání ESD obuvi - můžete si vybrat z mnoha druhů sandálů nebo ochranné obuvi značky ABEBA a SANTÉ. Antistatická obuv je vhodná pro elektrotechnický průmysl a pro další průmyslová odvětví s vysokými požadavky na prevenci vzniku elektrostatického výboje. Správná ESD obuv by měla být zvolena podle antistatického typu podlahy. 

Antistatické rukavice

V případě Vašeho zájmu Vám dodáme ESD rukavice v různých provedeních. K dispozici jsou všechny základní standardní velikosti. Můžete si vybrat antistatické rukavice z nylonového úpletu s polyuretanovou vrstvou na špičkách prstů, z nylonového úpletu s přídavkem uhlíkového vlákna s polyuretanovou vrstvou na dlani a prstech nebo s proužkem z uhlíkových vláken a PVC terčíky na prstech a dlaních.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.