Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

Praní a údržba

Doporučujeme praní maximálně na 30°C v běžných pracích prostředcích, nejvhodnější jsou tekuté prací prostředky s ohledem na jejich snadnou rozpustnost. Nepoužívejte změkčovadla či jiná aditiva (aviváž). Vyvarujte se použití prášků s bělícím účinkem. Sušte v závěsu. Žehlení se nedoporučuje, ale v případě, že je Vám výrobek trochu volnější, je možné ho opatrně a pouze po velmi krátkou dobu přežehlit přes vlhký kapesník na maximálně 100°C, aby se lehce srazil.

Na výrobu přízí, ze kterých jsou Antirevmatické návleky upleteny, byly použity speciální materiály, jejichž vysoce funkční vlákna se mimo jiné vyznačují vysokou pevností, díky tomu se časem projeví žmolkovitost, která však nemá žádný vliv na funkční vlastnosti výrobku. Případné žmolky lze odstranit občasným sušením výrobku v bubnové sušičce na mírný program při co nejnižší teplotě (ideálně při 30°C). Vyšší teplota sušení, ale i praní způsobuje mírnou změnu barvy výrobku.

 prací symboly

Z antirevmatických návleků jsme odstranili textilní etiketu, aby nedráždila kůži.
Příbalový leták, který dostanete s výrobkem, si prosím pečlivě uschovejte.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.