Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

Výsledky výzkumných projektů realizované do konečných spotřebitelských výrobků v rámci vlastních obchodních aktivit

Atopický ekzém

Textilie a oblečení CleverTex® speciálně vyvinuté pro děti s atopickým ekzémem, účinně hydratuje a pečuje o pokožku díky vyváženému materiálnímu složení BIO bavlny a speciálního celulózového vlákna s obsahem přírodní antibakteriální složky Chitosan, která podporuje kožní imunitu a pozitivně ovlivňuje proces hojení podrážděné pokožky.

Antirevmatické návleky

Speciální textilní výrobky – bezešvé návleky jako prevence revmatických obtíží a úleva od symptomů revmatických problémů. Vysoká elektrická izolační schopnost speciálních vláken poskytuje antirevmatickým návlekům CleverTex® výjimečné triboelektrické vlastnosti, které zmirňují příznaky revmatických problémů

Magnetoterapeutické pásky

Tento výrobek nové generace magnetoterapeutických pomůcek – hybridních kompozitů, využívá permanentní magnet a multifunkční textilie k úlevě od chronické bolesti Permanentní magnet použitý v tomto výrobku se vyznačuje působením permanentního magnetického pole s intenzitou až 5000 Gaussů.

Ložní prádlo

Speciální komfortní lůžkoviny pro využití v sociálních, zdravotnických zařízeních i v domácnostech, zejména u seniorů a osob dlouhodobě upoutaných na lůžko.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.