Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

ESD Tříčtvrteční kalhoty UNISEX typ ESD303N34

Materiálové složení: 66 % bavlna / 34 % polyester (min. 3% polyester - antistatic)
Kód střihu: ESD303N34
Typ látky a plošná hmotnost: kepr, 200 g/m2

Certifikace
Stáhnout certifikát - ČSN EN 61340-5-1
dostupnost: Na dotaz
Cena na vyžádání
Velikosti:
Barva oděvu:
Barva vsadek
+ -
vložit do poptávky

STARÁ DOBRÁ KLASIKA

Klasické unisexové ESD pracovní kalhoty jsou vhodné pro celoroční nošení. V kombinaci s ESD blůzou  tvoří skvělý a pohodlný antistatický komplet. Permanentní antistatické vlastnosti zajišťuje uhlíkové vlákno, které v látce tvoří černou mřížku o velikosti 10x10 mm. Antistatické kalhoty jsou certifikovány na normu ČSN EN 61340-5-1.

Popis střihu

Unisexové ESD pracovní kraťasy (montérkového typu) jsou vyrobeny z měkčeného materiálu pro lepší komfort, délka pod kolena. Na předním díle jsou klínové kapsy, zadním díl je členěn kontrastním sedlem a jsou na němu dvě nakládané kapsy s patkou zapínané za suchý zip.. V pase zapínání na zip a knoflík, možnost regulace obvodu díky vnitřní gumě. Na pravé nohavici  je nakládaná jednoduchá kapsa. Pro větší pohodlí jsou v oblasti kolen sklady.

TABulka velikostí ke stažení

Vyberte tu správnou velikost:  
                                                               Tabulka velikostí 

Nejste si jisti výběrem správné velikosti?
V případě Vašeho zájmu lze zapůjčit vybrané vzorky ESD oděvů. 

Důležité údaje

  • antistatická mřížka 10 x 10 mm
  • antistatické švy
  • vyvážený podíl bavlny a polyesteru pro skvělý poměr komfortu a životnosti
  • česká výroba
  • možnost výšivky nebo potisku  

DLOUHÁ ŽIVOTNOST A STÁLE PERFEKTNÍ ANTISTATICKÉ VLASTNOSTI 

Díky vysokému podílu bavlny mají kalhoty příjemný omak a výborný fyziologický komfort (vysoká savost potu, prodyšnost). Polyester zajišťuje vyšší odolnost, pevnost materiálu a menší mačkavost. Na švy jsou použity antistatické nitě. Podíl uhlíku je navržen tak, aby byly splněny podmínky normy ČSN EN 61340-5-1. Uhlíkové mikročástice jsou do polyesterového základu zabudovány pevně, to znamená, že antistatické vlastnosti jsou permanentní. Naše oděvy jsou testovány na 50 pracích cyklů, po kterých si kalhoty stále zachovávají své vlastnosti.

VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Garantujeme špičkovou kvalitu výroby a servisu. Orientujeme se na potřeby zákazníka s porozuměním k jeho požadavkům. To s sebou přináší mnoho pozitivních faktorů.

  • více barev a střihů
  • individuální úprava střihu
  • dodávky od jednoho kusu
  • pružná výroba
  • kontrola nad kvalitou
Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.