Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

ESD šaty s límečkem krátké rukávy ESD140FL červená

Materiálové složení: 98% bavlna / 2% polyester - antistatic
 
Kód střihu: ESD140FL
Typ úpletu a plošná hmotnost: jednolícní, 160 g/m2

Certifikace
Stáhnout certifikát - ČSN EN 61340-5-1
dostupnost: Na dotaz
Cena na vyžádání
Velikosti:
Barva límečku:
+ -
vložit do poptávky

Novinka pro ženy

Kvalitní bavlněné ESD šaty jsou novinkou pro ženy, které pracují s elektrostaticky citlivými součástkami. Česaná bavlna propůjčuje šatům  perfektní fyziologické vlastnosti a omak. Obsah uhlíkového vlákna zaručuje permanentní antistatické vlastnosti. Střih vycházející z polotrika s límečkem zajišťuje pohodlí při práci.

Popis střihu

Šaty s kapsou, které vychází z polotrika s límečkem, jsou mírně projmuté v pase, s krátkými rukávy, delší propínací léga zapínaná na knoflíky, mírně se rozšiřující k délce, která končí nad kolena. 

TABulka velikostí ke stažení

Vyberte tu správnou velikost:  
                                                               Tabulka velikostí 

Nejste si jisti výběrem správné velikosti?
V případě Vašeho zájmu lze zapůjčit vybrané vzorky ESD oděvů. 

Důležité údaje

  • antistatický proužek 10 mm
  • antistatické švy
  • česká výroba
  • možnost výšivky nebo potisku  

DLOUHÁ ŽIVOTNOST A STÁLE PERFEKTNÍ ANTISTATICKÉ VLASTNOSTI 

Díky vysokému podílu bavlny (98 %) májí šaty příjemný omak, výborně sají pot a zajišťují dobrý fyziologický komfort. Polyesterové vlákno s uhlíkovými mikročásticemi (2 %) se v  šatech nachází v podobě černých proužků, které zajišťují antistatickou vlastnost. Na švy jsou použity antistatické nitě. Podíl uhlíku je navržen tak, aby byly splněny podmínky normy ČSN EN 61340-5-1. Uhlíkové mikročástice jsou do polyesterového základu zabudovány pevně, to znamená, že antistatické vlastnosti jsou permanentní. Naše oděvy jsou testovány na 50 pracích cyklů, po kterých si šaty stále zachovávají své vlastnosti.  

VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Garantujeme špičkovou kvalitu výroby a servisu. Orientujeme se na potřeby zákazníka s porozuměním k jeho požadavkům. To s sebou přináší mnoho pozitivních faktorů.

  • více barev a střihů
  • individuální úprava střihu
  • dodávky od jednoho kusu
  • pružná výroba
  • kontrola nad kvalitou
Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.