Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

ESD polokošile dlouhé rukávy ESD130, NOVÁ BARVA - LIMETKOVÁ

Materiálové složení98% bavlna / 2% polyester - antistaticKód střihuESD130 Typ úpletu a plošná hmotnost jednolícní, 160 g/m2

Certifikace
Stáhnout certifikát - ČSN EN 61340-5-1
dostupnost: Na dotaz
Cena na vyžádání
Velikosti:
Barva límečku:
Barva patentů
+ -
vložit do poptávky

SLUŠIVÁ ELEGANCE 

Velmi oblíbenou variantou je slušivá bavlněná ESD polokošile s dlouhými rukávy, u které si zákazník může navolit barvu límečku a manžet. Česaná bavlna propůjčuje polokošili perfektní fyziologické vlastnosti a omak. Obsah uhlíkového vlákna zaručuje permanentní antistatické vlastnosti.

Popis střihu

Unisexové provedení polokošile s dlouhými rukávy, náprsní kapsou, límečkem, se zapínáním na knoflíky u krku. Na výběr je pět různých barev antistatických límečků a patentů (manžet).  

TABulka velikostí ke stažení

Vyberte tu správnou velikost:  
                                                               Tabulka velikostí 

Nejste si jisti výběrem správné velikosti?
V případě Vašeho zájmu lze zapůjčit vybrané vzorky ESD oděvů. 

Důležité údaje

  • antistatický proužek 10 mm
  • antistatické švy
  • antistatické manžety rukávů
  • česká výroba
  • možnost výšivky nebo potisku  

DLOUHÁ ŽIVOTNOST A STÁLE PERFEKTNÍ ANTISTATICKÉ VLASTNOSTI 

Díky vysokému podílu bavlny (98 %) má polokošile příjemný omak, výborně saje pot a zajišťuje dobrý fyziologický komfort. Polyesterové vlákno s uhlíkovými mikročásticemi (2 %) se v polokošili nachází v podobě černých proužků, které zajišťují antistatickou vlastnost. Na švy jsou použity antistatické nitě. Podíl uhlíku je navržen tak, aby byly splněny podmínky normy ČSN EN 61340-5-1. Uhlíkové mikročástice jsou do polyesterového základu zabudovány pevně, to znamená, že antistatické vlastnosti jsou permanentní. Naše oděvy jsou testovány na 50 pracích cyklů, po kterých si polokošile stále zachovává své vlastnosti.

VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Garantujeme špičkovou kvalitu výroby a servisu. Orientujeme se na potřeby zákazníka s porozuměním k jeho požadavkům. To s sebou přináší mnoho pozitivních faktorů.

  • více barev a střihů
  • individuální úprava střihu
  • dodávky od jednoho kusu
  • pružná výroba
  • kontrola nad kvalitou
Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.