Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

Svět CleverTex

Viditelné oděvy - Vidtex - Vidět a být viděn!

Nové skvělé materiály s fotoluminiscenční vyzařovací schopností zvyšují viditelnost a bezpečnost nositele.
24.05.2024 | Wellness

Vystavujeme na Amperu v Brně 19.3.-21.3.2024

Uvidíme se na výstavišti v Brně na Ampéru! 
Nově v nabídce i šaty!
Rádi Vás uvidíme, těšíme se na Vaši návštěvu:)
18.03.2024 | Antistatika

Webinář o e-textilicíh: vodivé nitě a jejich využití

Zajímá vás praktické využití výzkumných textilních projektů, konkrétně třeba možností hybridních vodivých nití? Zúčastněte se webináře, který pořádá ČTPT ve spolupráci s VÚB a.s., Západočeskou univerzitou v Plzni a Elasta-vestil a.s.

Webinář se konal 23.11.2022 od 13:00 do 14:15 hod.
Záznam webináře můžete shlédnout zde a prezentaci zde.
28.11.2022

VÚB a.s. na veletrhu Techtextil 2022

Naše společnost VÚB a.s. měla po třech letech opět možnost aktivně se zúčastnit významného evropského veletrhu Techtextil 2022 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Díky klastru technických textilií Clutex, který zorganizoval a zajistil společný stánek českých firem působících v oblasti výroby a aplikace technických textilií, jsme mohli opět využít příležitosti prezentovat naši společnost velmi širokému publiku, setkat se s našimi obchodními partnery a zákazníky opět “v reálu” a “naživo”.

Nejen z tohoto pohledu však považujeme výstavní dny za úspěšné.

Ceníme si velkého počtu zahraničních zákazníků i současných obchodních partnerů, kterým jsme tak měli možnost na veletrhu Techtextil 2022 představit naše produkty, které prodáváme a nabízíme pod značkou Clevertex, jakož i nejnovější výsledky výzkumných a inovačních projektů.

V rámci naší expozice jsme prezentovali především široký sortiment ESD ochranných oděvů pro elektrotechnický průmysl, textilní produkty z oblasti komplexní péče o pleť s  antiseptickými účinky na bázi čistě přírodních textilních materiálů. Značná pozornost návštěvníků se soustřeďovala na pokročilá řešení pro “smart” textilie a  e-textilní produkty, a to zejména na elektricky vodivé hybridní nitě na bázi ultrajemných kovových mikrodrátků a jejich aplikace v podobě různých typů tkaných elastických vodivých stuh, které lze použít jako sběrnice nebo jako textilní vodiče všude tam, kde je vyžadována proměnná délka vodivého prvku bez negativního vlivu na jejich elektrický odpor při změně délky.

Věříme, že se nám podaří získané kontakty a zájem zákazníků brzy převést do obchodní praxe.
24.06.2022

KYBERÚTOK - Nefunkční webová prezentace a mailová schránka

Dne 29.3. v odpoledních hodinách byl náš poskytovatel hostingu domény www.clevertex.cz terčem kybernetického útoku, proto až do 6.4. nebyla webová prezentace dostupná. E-mail clevertex@clevertex.cz je prozatím nefunkční, prosíme pokud jste v uplynulém týdnu posílali jakékoliv objednávky, poptávky či dotazy, směřujte je ještě jednou na hanik@vubas.cz (ESD oděvy) a hrdinova@vubas.cz  (vše ostatní). Tyto adresy platí do odvolání.   Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené potíže.
06.04.2022 | Wellness

PF 2022

Milí zákazníci a návštěvníci webu Clevertex,
do nového roku 2022 vám přejeme hodně úspěchů, štěstí a především zdraví.
31.12.2021 | Antistatika

Uspořádali jsme dva webináře z oblasti smart-textilií

Zajímá vás praktické využití výzkumných textilních projektů? Trápí vás nebo vaše děti problémy s pokožkou a chcete se dozvědět, jak mohou funkční textilie tyto problémy zmírnit? Víte, jaké jsou trendy v oblasti smart a funkčních textilií?
Těmito tématy se zaobíraly dva webináře, které jsme pořádali pod záštitou ČTPT.
Oba webináře jsou dostupné on-line po kliknutí na následující odkazy, stejně tak samotné prezentace.
 
Uplatnění výsledků V&V&I z oblasti smart textilií v praxi (YouTube, 1:06 hod), prezentace (PDF, 4 MB)

Funkční textilie a oděvy jako součást komplexní péče o kůži (YouTube, 1:19 hod), prezentace (PDF, 6 MB)  
25.11.2021 | Wellness

Nová kolekce oděvů pro děti trpící kožním onemocněním

Firma VÚB a.s. dokončuje vývoj textilií a oděvů se zvýšeným komfortem pro specifické potřeby dětí s kožními problémy.
03.05.2021 | Wellness

Nový katalog ESD oděvů ke stažení

Prohlédněte si náš nový katalog. V klidu si vyberte z naší široké a komplexní nabídky certifikovaných ESD oděvů značky CleverTex®.
01.12.2020 | Antistatika
Zobrazuji 1 - 9 ze 25
Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.