Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

24.06.2022

VÚB a.s. na veletrhu Techtextil 2022

Naše společnost VÚB a.s. měla po třech letech opět možnost aktivně se zúčastnit významného evropského veletrhu Techtextil 2022 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Díky klastru technických textilií Clutex, který zorganizoval a zajistil společný stánek českých firem působících v oblasti výroby a aplikace technických textilií, jsme mohli opět využít příležitosti prezentovat naši společnost velmi širokému publiku, setkat se s našimi obchodními partnery a zákazníky opět “v reálu” a “naživo”.

Nejen z tohoto pohledu však považujeme výstavní dny za úspěšné.

Ceníme si velkého počtu zahraničních zákazníků i současných obchodních partnerů, kterým jsme tak měli možnost na veletrhu Techtextil 2022 představit naše produkty, které prodáváme a nabízíme pod značkou Clevertex, jakož i nejnovější výsledky výzkumných a inovačních projektů.

V rámci naší expozice jsme prezentovali především široký sortiment ESD ochranných oděvů pro elektrotechnický průmysl, textilní produkty z oblasti komplexní péče o pleť s  antiseptickými účinky na bázi čistě přírodních textilních materiálů. Značná pozornost návštěvníků se soustřeďovala na pokročilá řešení pro “smart” textilie a  e-textilní produkty, a to zejména na elektricky vodivé hybridní nitě na bázi ultrajemných kovových mikrodrátků a jejich aplikace v podobě různých typů tkaných elastických vodivých stuh, které lze použít jako sběrnice nebo jako textilní vodiče všude tam, kde je vyžadována proměnná délka vodivého prvku bez negativního vlivu na jejich elektrický odpor při změně délky.

Věříme, že se nám podaří získané kontakty a zájem zákazníků brzy převést do obchodní praxe.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.