Potřebujete poradit? +420 465 552 111

Flashover kontejner

ČtyřkombinaceVe vývoji a optimalizaci nehořlavého funkčního prádla neotálíme. Snažíme se docílit toho nejlepšího produktu, co může hasič na trhu v oblasti funkčního nehořlavého prádla získat.    

Spolupráci s instruktory flashover kontejneru ve Vysokém Mýtě si můžeme jen chválit. Prádlo je testováno v extrémních podmínkách. Právě instruktoři jsou vybaveni různými druhy funkčního prádla CleverTex® (Prokop, Artur, Roland) a poskytují nám zpětnou vazbu z jeho používání.

Ve školícím centru na stanici ve Vysokém Mýtě naleznete také figurínu se vzorky prádla všech typů, propagační materiály. O samotné zkušenosti se s vámi můžou podělit instruktoři včetně velitele stanice Milana Vincence, DiS. a ředitele HZS územního odboru Ústí nad Orlicí plk. Ing. Romana Studeného.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.