Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

VidTex - Vidět a být viděn!

 Smart oděvy jsou vyvinuté z funkčních materiálů na bázi speciálních chemických vláken, zajišťující vysoký fyziologický komfort a permanentní antibakteriální vlastnosti. Přidanou hodnotou jsou vedle prvků retroreflexe, fotoluminiscenční části oděvů.
Oděv s prvky retroreflexe za snížené viditelnosti odráží dopadající záření světelných zdrojů a v místech bez zdroje světla, ve tmě, integrované části oděvů z pletenin s fotoluminiscenční vyzařovací schopností zvyšují viditelnost a bezpečnost nositele. K aktivaci viditelných textilií stačí vystavit oděv 15 minut slunečnímu nebo ultrafialovému záření.
 Cyklus absorbování a vyzařování světla je neomezený, vyzařovací schopnost oděvu je trvalá a není ovlivněna opakovaným praním.
Konstrukce použitých materiálů je kombinace polypropylenových vláken s obsahem stříbra s trvalými antibakteriálními účinky zajišťující transport vlhkosti od pokožky. Speciální polyesterové vlákno zajišťuje ve směsi s materiálem z modifikované celulózy termoregulační komfort a působí příznivými dermatologickými účinky.

Zobrazuji 1 - 9 ze 18
Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.