Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

26.09.2017

Vítěz ceny TAČR 2017

Je nám velkou ctí podělit se s Vámi o novinku ze světa CleverTex. Outdoorové termoprádlo získalo ocenění TA ČR za nejlepší projekt aplikovaného výzkumu.

česká kvalita clevertex

Ve čtvrtek 21. září 2017 proběhl již čtvrtý ročník Dne Technologické agentury ČR (TA ČR), kde byly oceněny ty nejlepší projekty aplikovaného výzkumu s vysokým přínosem pro české hospodářství tak i celou společnost. Letošním mottem byl Open science : otevřený výzkum, otevřené inovace, otevřenost světu.

Oceněný projekt Termotex, jehož výstup je vysoce funkční outdoorové termoprádlo, prodávající se pod ochrannou známkou CleverTex bylo vyvinuto firmou VÚB a.s. v Ústí nad Orlicí a Technickou univerzitou v Liberci. Oblečení je ze speciálního vlákenného materiálu, je antibakteriální a má termoregulační a termoizolační účinky.

Termoprádlo využijí vědci v Antarktidě

Výrobky byly testovány v extrémně náročných podmínkách, jako např. při výstupu na Sněžku nebo ve Skalistých horách, kde obstálo bravurně. V letošním roce outdoorové termoprádlo CleverTex využijí výzkumníci na české vědecké stanici J. G. Mendela v Antarktidě.

Image 4

Oslavte s námi úspěch termoprádla se slevou 10% na našem eshopu www.clevertex.cz

Image 1

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.