Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

14.02.2014

Podnikatelský příběh roku

V Královéhradeckém kraji, v krásném Novém Městě nad Metují, sídlí tkalcovna Nyklíček a spol. s. r.o. Tato firma je spojena s dlouhou historií, jejíž historie sahá až do roku 1883. Příběh, který si můžete, vypráví o profesním životě nynějšího většinového majitele Rudolfa Paara a popisuje současné činnosti firmy.

Image 0

Tkalcovna Nyklíček a spol. je naším významným partnerem v oblasti tkaní a vývoje. Spolupracujeme na výzkumných projektech, týkajících se elektromagneticky stínících textilií nebo také na výrobě antistatických látek, ze kterých vyrábíme například antistatické oděvy.

Přejeme firmě Nyklíček, aby se ji podařilo v této soutěži uspět. Především přejeme hodně úspěchů do budoucna a aby firma vzkvétala tak, jako doposud.

Zdroj: iDNES.cz

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.