Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

22.09.2022

Ochranné funkční roušky

Pro děti s kožními problémy a citlivou pokožkou byly vyvinuty s odborníky z oblasti medicíny -  dermatologie a textilu ochranné funkční roušky s permanentní antibakteriální a antivirovou účinností. Hlavní přínosy multifunkčních ústní roušky pro děti s kožními problémy přináší aplikace funkčních textilních materiálů, které mají nedráždivé účinky a prodyšnost odpovídající fyziologii dětí.

Materiály mají dobré užitné vlastnosti s možností snadné údržby a dezinfekce. Alternativní řešení v podobě sofistikovaného nákrčníku zajišťuje atraktivní design multifunkční roušky pro snížení estetického, sociálního a psychologického dopadu na postižené děti s kožním onemocněním. Funkční tunelový nákrčník představuje účelné ergonomické řešení a univerzální velikost. Účelný tvar umožňuje, že se materiál bezprostředně nedotýká kůže na obličeji a nedochází ke tření. V případě kožních problémů omezuje podráždění a vyvolání alergie.

Pro ochranu proti viru COVID-19 je možné dle typu použitého filtru docílit ochrany proti viru Třídy II dle normy EN 14683 s použitím nanofiltru ochrany třídy FFP2 dle normy EN 149.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.