Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

22.05.2017

Nový sortiment CleverTex

Již brzy si na našem e-shopu budete moci zakoupit naše nové vysoce funkční termoprádlo CleverTex té nejvyšší kvality.

A na co se můžete těšit?

1. Termoregulační funkční prádlo kombinující nejjemnější 100% ovčí vlnu MERINO, která dokáže chladit i hřát, je skvěle prodyšná a potlačuje růst bakterií. Spolu s inovativním materiálem Porexilem ®Thermocool a Tencelem® C zajišťují vyjímečný pocit hebkosti a termoregulační komfort. Funkční prádlo je vhodné pro outdoorové aktivity.

2. Termoizolační funkční prádlo vyrobené z vysoce kvalitních vláken 100% přírodního původu – celulózové vlákno VILOFT®, které je vyvinuto s cílem zajistit maximální tepelný komfort s vysokou prodyšností. Speciální plochý průřez vlákna tvoří „vzduchové kapsy“ zajišťující vynikající tepelnou izolaci, rychlí přenos vlhkosti a prodyšnost, což vytváří příjemný pocit a chrání pokožku před chladem.

3. Multifunkční termotriko je svou konstrukcí a funkčností vyjímečný produkt pro tepelnou ochranu zad. Kombinací dvou inovativních materiálů je zajištěn dokonalý fyziologický komfort. Materiál Tencel® C je velmi příznivý k pokožce a má antibakteriální účinky. Dutá speciálně profilovaná vlákna Porexil® Thermoccool zajišťují termoregulaci a transport vlhkosti. Jedinečnost tvoří design s plochými švy.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.