Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

03.10.2016

Dobrá nabídka pro dobráky 2016

Rok utekl jako voda a již tradičně se s padajícím podzimním listím můžete těšit na slevu 10% nehořlavého funkčního prádla CleverTex. A jelikož si ceníme vzájemné spolupráce, máme pro Vás též potisk domovenkou, a to zcela ZDARMA.  Akce končí 30. 11. 2016

Podzimní kampaň s názvem „Dobrá nabídka pro dobráky“ již odstartovala. Nezapomeňte se ani letos obléknout do kvalitních funkčních materiálů značky CleverTex a k tomu využijte i potisk logem ZDARMA.

Sleva 10% na vše + potisk ZDARMA

Nehořlavé funkční prádlo CleverTex® lze od 1. 10. 2016 do 30. 11. 2016 zakoupit s 10% slevou, přičemž můžete využít i potisku domovenky zdarma. Nabídka se vztahuje na všechny tři typy funkčního prádla a nakupovat můžete již od 1 ks.

Image 1

Bezpečí, kvalita, komfort

Značka CleverTex lpí na 100% ochraně, pohodlí, ale též na fyziologickém komfortu, to vše je při práci v extrémních podmínkách nesmírně důležité. Nehořlavé spodní prádlo je používáno jako sekundární ochrana pod svrchní zásahový oděv, zamezuje popáleninám a snižuje riziko tepelného šoku a stresu z horka. Prádlo má vyvážený poměr ochranných funkcí, je příjemné na omak, odvádí vlhkost a je prodyšné.

PODPORA

Naše společnost pravidelně podporuje mistrovství České republiky v Požárním sportu, Český pohár TFA, ale i hasičské soutěže na regionální a místní úrovni. Barvy CleverTexu též reprezentuje několikanásobný mistr světa a Evropy v TFA – Lukáš Novák

NOVINKA CleverTex


Novinkou pro tento rok je nehořlavé spodní prádlo Viktor, které je zároveň antistatické. Díky plošné hmotnosti 190 g/m2 působí lehkým dojmem a je příjemné na omak. Materiál zajišťuje odvod tělesné vlhkosti, je prodyšný a svoji pružností při zachování ochranné funkce zvyšuje pocit pohodlí.

Související produkty
Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.