Potřebujete poradit? +420 601 096 260; +420 603 419 775

14.01.2014

CleverTex v roce 2013 - pár slov

Ačkoli právě těch několik řádků nestačí, abychom popsali všechny události, berte to spíše jako krátké ohlédnutí za úspěšným rokem.

Naše činnost na poli speciálních ochranných a funkčních textilií se postupně rozšiřuje a utváří do velmi zajímavé a perspektivní podoby. Díky odlišností cílových skupin můžeme spolupracovat s různými zákazníky a naše práce tak rozhodně neztrácí na rozmanitosti, ba naopak.

PODPORUJEME

Od jara do léta jsme se účastnili nebo jinak podporovali nejrůznější hasičské soutěže. Právě tam jste nás mohli vidět s naším novým stánkem, jak s hasiči diskutujeme o jejich zkušenostech s nehořlavým funkčním prádlem. Často jsme byli viděni zejména na regionálních akcích, kde je naše přítomnost důležitá pro budování povědomí mezi místními obyvateli. Z těch větších událostí jsme se jako partneři aktivně účastnili mezinárodní soutěže v orientačním běhu IMEP a Mistrovství České republiky v TFA.

20. 3. 2013 jsme podpořili také projekt Cena SALVATOR – jubilejní desátý ročník tradičního ocenění za mimořádné činy v oblasti ochrany života, zdraví, majetku a bezpečnosti obyvatel.

Je třeba také zmínit perfektní spolupráci s hasiči z vysokomýtského flashover kontejneru, kteří nám přinášejí kvalitativní hodnocení nehořlavého funkčního prádla.

Image 4Image 8

NOVINKY V PRODUKTECH

V oblasti antistatiky a ESD postupně optimalizujeme nabídku a přidáváme další produkty. V letošním roce to byla zejména ESD obuv ABEBA. Tímto krokem jsme výrazně zvedli kvalitu obuvi, kterou nabízíme. Také jsme zavedli přidali několik základních produktů pro antistatické vybavení pracoviště. Dokončili jsme vývoj nového typu nehořlavého funkčního prádla Roland. Stává se tak tím nejlepším, co v nabídce funkčního prádla hasičům můžeme doporučit. Proběhlá i menší inovace u typu Prokop, který je nyní komfortnější a má tmavší barvu.

Image 2

Veletrhy, konference 

Zákazníci nás mohli spatřit na dvou mezinárodních veletrzích v Německu, přičemž ten první se jmenuje Techtextil a jeho zaměření je od textilních vláken až po automatizované stroje. Inovace a zajímavé řešení všude, kam se jen podíváte. Druhým veletrhem s užším zaměřením na ochranu člověka při práci byl A+A Dusseldorf.

Image 9

V druhé polovině roku se Ing. Ivan Keprta (projektový manažer) aktivně účastnil konference TEX-CHEM se svojí přednáškou na téma kompozitních struktur kov-textilie s vylepšenou soudržností. Mikuláš Zubec (manažer obchodu a marketingu pro značku CleverTex) propagoval naší společnost na mezinárodní konferenci SMT INFO a to jak výstavou ESD oděvů, tak i přednáškou na stejné téma. Ing. Miroslav Tichý (hlavní manažer odboru Speciální textilie) a Ing. Marie Pilíková (manažerka projektu) obohatili školení hasičů ve Zbirohu svými znalostmi z oblasti nehořlavých textilních vláken.

Rok 2013 je již minulostí, sice nedávnou, ale je. Snažíme se dívat do dopředu a v našich výzkumně-obchodních aktivitách pokračovat v plném nasazení.
Za tuto příležitost děkujeme našim partnerům i zákazníkům, kteří nám v tom v nemalé míře pomáhají.

Za tým CleverTex, Mikuláš Zubec,
manažer obchodu a marketingu.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.