Do you need any help? +420 601 096 260; +420 603 419 775

VidTex - Vidět a být viděn!

 Smart oděvy jsou vyvinuté z funkčních materiálů na bázi speciálních chemických vláken, zajišťující vysoký fyziologický komfort a permanentní antibakteriální vlastnosti. Přidanou hodnotou jsou vedle prvků retroreflexe, fotoluminiscenční části oděvů.
Oděv s prvky retroreflexe za snížené viditelnosti odráží dopadající záření světelných zdrojů a v místech bez zdroje světla, ve tmě, integrované části oděvů z pletenin s fotoluminiscenční vyzařovací schopností zvyšují viditelnost a bezpečnost nositele. K aktivaci viditelných textilií stačí vystavit oděv 15 minut slunečnímu nebo ultrafialovému záření.
 Cyklus absorbování a vyzařování světla je neomezený, vyzařovací schopnost oděvu je trvalá a není ovlivněna opakovaným praním.
Konstrukce použitých materiálů je kombinace polypropylenových vláken s obsahem stříbra s trvalými antibakteriálními účinky zajišťující transport vlhkosti od pokožky. Speciální polyesterové vlákno zajišťuje ve směsi s materiálem z modifikované celulózy termoregulační komfort a působí příznivými dermatologickými účinky.

Displayed 1 - 9 from 18
Why to choose us? 
CLEVERTEX development
We do not get behind. We are working on new research projects. Thanks to high know-how we are able to create unique textile materials.
CLEVERTEX quality
Functional textile materials require high quality manufacture. We apply well proved manufacturing process, certification and practical verification tests.
CLEVERTEX solution
Our will to anticipate new requirements is an important aspect of our work. We are ready to be the partner for unconventional and interesting textile solutions.