Potřebujete poradit? +420 465 552 111

Termoizolační kalhoty dámské khaki, černé

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA   82 % celulóza VILOFT®/
18 % polypropylen antibakteriální
250 g/m²

Cena na dotaz
Velikosti:
zaslat dotaz na produkt
  • speciální materiál se vzdušnými kanálky
  • zdvojená kolena
  • inovativní vlákno pro maximální komfort
  • antibakteriálnost
  • transport vlhkosti od těla
  • unikátní designové provedení

VILOFT®
Vlákno bylo vyvinuto pro maximální tepelný komfort se zdokonalenou propustností vlhkosti. Svým plochým tvarem a uspořádáním připomíná nepravidelnou cihlovou
zeď, kde místo betonu jsou vzduchové mezery, čímž je vytvářena vynikající izolace proti chladu. Vroubkovaný povrch vlákna zároveň skvěle slouží pro transport vlhkosti od pokožky do dalších vrstev. Výborné tepelné izolaci a prodyšnosti pomáhá i struktura pleteniny, kde se střídá smyčka (froté) se vzdušnými kanálky.

Prádlo obsahuje plochá vlákna VILOFT® (z přírodní celulózy), které svým uspořádáním v pletenině vytváří vzduchové izolační mikro kapsy. Odvod potu zajišťuje na rubové straně antibakteriální polypropylen. Prádlo CleverTex® má zdvojená kolena i bederní oblast plus výrazně prodloužený zadní díl.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.