Potřebujete poradit? +420 465 552 111

Multifunkční termotriko dámské černá/zelená

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA     Barva: černá - černé prošití černá - zelené prošití černá - růžové prošití Khaki - khaki prošití Khaki - růžové prošití   antibakteriální polypropylen /
Porexil® ThermoCool /
Tencel® C
125 g/m² - přední část
212 g/m² - zadní část

Cena na dotaz
Velikosti:
zaslat dotaz na produkt

Multifunkční termo tričko CleverTex® kombinuje dva inovativní materiály vyvinuté s cílem zvýšit pohodlí při nošení a tepelnou ochranu zad. Materiálové složení i speciální střihové provedení umožňuje komfortní dlouhodobý pobyt v chladném venkovním prostředí, a zároveň bude oceněno i při různých náročných fyzických aktivitách v extrémních klimatických podmínkách.

Multifunkční tričko CleverTex® lze nosit jako spodní prádlo nebo jako samostatnou první oděvní verstu díky módnímu konfekčnímu zpracování s využitím plochých švů.


Přední část - 100% Polypropylen


Funkční antibakteriální polypropylenové vlákno obsahuje mikročástice čistého stříbra, které již během procesu zvlákňování pevně ulpí na povrchu vlákna. Tím je dosaženo permanentních antibakteriálních vlastnosti, které negativně neovlivní nošení ani časté praní a údržba. Kromě toho polypropylenová vlákna velmi dobře odvádí pot od pokožky a zajistí nositeli celodenní pocit sucha.


Zadní část - 50/50 POREXIL® THERMOCOOL/Tencel® C

Tato unikátní materiálová kombinace poskytuje skvělý pocit měkkosti a dokonalý fyziologický komfort.

Materiál Tencel® C firmy Lenzing je známý svým příznivým vlivem na pokožku díky hladké struktuře vlákna a antibakteriálním účinkům. Dutá a speciálně profilovaná vlákna Porexil® ThermoCool umožňují lepší cirkulaci vzduchu a účinný transport vlhkosti, čímž zajišťují ochlazování těla v případě potřeby.

Výsledkem spojením těchto dvou typů funkčních úpletů je multifunkční termo tričko CleverTex® - mimořádný produkt díky svojí funkčnosti, která je navíc podpořena střihovým provedením a konfekčním zpracováním.

Vhodné jako pracovní oblečení, oblečení pro sport nebo volnočasové aktivity.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.