Potřebujete poradit? +420 465 552 111

Spolupráce

Jsme společnost otevřená novým možnostem a oboustranně prospěšná spolupráce nás neustále posouvá vpřed. Staňte se také partnerem ať už v oblasti vývoje textilních materiálů nebo obchodní spolupráce.

Obchodní spolupráce

Pokud vás zaujaly naše produkty a rádi byste rozšířili své portfolio produktů, nabízíme možnosti obchodní spolupráce. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

V tuto chvílí hledáme obchodní partnery pro:

  • Antistatické ESD oděvy (zejména zahraničí)
  • Nehořlavé funkční prádlo (ČR i zahraničí)
  • Oblečení pro děti s atopickým ekzémem (zahraničí kromě Slovenska)

Mám zájem o obchodní spolupráci

Výzkumné projekty

Výzkumné a vývojové práce jsou zaměřené na aplikaci textilních vláken nové generace. Směřují k výrobě sofistikovaných inteligentních materiálů, které řízenými vlastnostmi zajišťují aktivní funkce a zabezpečují fyziologický komfort člověka. Vysoce funkční textilní materiály ve spojení s progresivními výrobními technologiemi propůjčují našim výrobkům unikátní vlastnosti. Výzkum, vývoj a výroba každého výrobku je již od začátku cíleně směrována na ochranu a bezpečnost člověka i techniky v konkrétních životních podmínkách a situacích. Vybrané značkové výrobky podporují zdraví a rozvoj harmonického plnohodnotného života  jejich uživatelů.

  1. Průzkum poznatků o aktuálním vývoji a trendech ve světě k vybrané problematice
  2. Návrh předmětu řešení projektu
  3. Marketingový výzkum trhu
  4. Textilně - aplikační výzkum
  5. Realizace výsledku výzkumu

Výzkumné a vývojové projekty vznikají za podpory a dotací Ministerstva průmyslu a obchodu, Technologické agentury České republiky TAČR a Evropské unie.

Mám zájem stát se partnerem a spolupracovat na projektech.

TAČR

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.