Potřebujete poradit? +420 465 552 111

ESD blůza moderní typ ESD611 královsky modrá

Materiálové složení66% bavlna / 34% polyester
(min. 3% polyester - antistatic)
Kód střihuESD611 Typ látky a plošná hmotnost kepr, 200 g/m2

Certifikace

Stáhnout certifikát - ČSN EN 61340-5-1

dostupnost: Do 3 týdnů u vás
Cena na vyžádání
Velikosti:
zaslat dotaz na produkt

Popis materiálu

Velký podíl bavlněné složky zajišťuje příjemný omak a dobrý fyziologický komfort (savost potu, prodyšnost). Nevodivý polyester zaručuje vyšší odolnost a pevnost materiálu. Polyesterové vlákno s uhlíkovými nanočásticemi (3 %) se v materiálu nachází v podobě černé mřížky o velikosti 10x10 mm, která zajišťuje antistatickou vlastnost. Podíl uhlíku je navržen tak, aby byly splněny podmínky norem, konkrétně ČSN EN 61340-5-1 (ESD). Uhlíkové nanočástice jsou do polyesterového základu zabudovány pevně, to znamená že antistatické vlastnosti jsou permanentní. Nejedná se o antistatickou povrchovou úpravu, která vydrží pouze několik pracích cyklů. Naše oděvy jsou testovány na 50 pracích cyklů, což je hodnota, kdy už dochází k obnošení oděvu z důvodu častého nošení.

Proč zvolit nás?
CLEVERTEX vývoj
Nezůstáváme pozadu a pracujeme na nových výzkumných projektech. Díky vysokému know-how vytváříme výjimečné textilní materiály.
CLEVERTEX kvalita
Funkční textilní materiály vyžadují kvalitní zpracování. K tomu nám slouží ověřené výrobní procesy, certifikace a praktické zkoušky.
CLEVERTEX řešení
Vyjít vstříc novým požadavkům je důležitou součástí naší práce. Jsme partnerem pro netradiční a zajímavá textilní řešení.